A To Z Tobacco – NEW

A To Z Tobacco – CHEAP TOBACCO – Nieidealni (official video)

Pots CHEAP TOBACCO – Nieidealni (official video) on the topic of A To Z Tobacco You’re getting a lot of attention, aren’t you? !!
Today, let’s Canadian Orange Historical Site learn about CHEAP TOBACCO – Nieidealni (official video) in today’s post!

Please watch the video A To Z Tobacco

Introduce about CHEAP TOBACCO – Nieidealni (official video)

„Nieidealni” to singiel zapowiadający nowy album grupy CHEAP TOBACCO, który ukaże się jesienią 2018. Utwory z nowego albumu to zarówno dawka dobrego vintage’owego brzmienia oraz mocnych riffów jak i snujących się, ciężkich, zadymionych i przestrzennych ballad. Teksty opowiadające o wewnętrznych konfliktach, z którymi mierzy się każdy z nas, o odejściu- tym na chwilę i tym nieodwracalnym. O przemijaniu ale też o nadziei na finalną zgodę i porozumienie.

CHEAP TOBACCO to wybuchowa mieszanka czystej energii, autentyczności oraz mocnego vintage’owego brzmienia, połączona z charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad, która dwukrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Grupa podczas 7 lat istnienia zagrała ponad 450 koncertów w kraju i zagranicą zyskując uznanie słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych. Na swoim koncie mają ponad 15 nagród Grand Prix oraz nagród publiczności na festiwalach krajowych i zagranicznych m.in: Rawa Blues, Suwałki Blues Festiwal, Synestezje, Bochum Total (Niemcy), Blues Alive (Czechy) . Zespół, będąc prawdziwie rockowym organizmem, jednocześnie nie pozwala by zamknąć ich w jakiejkolwiek szufladzie. Grupa, którą można było usłyszeć na antenie Radiowej Trójki, śmiało rezygnuje z utartych schematów na rzecz niecodziennych inspiracji, nie bojąc się przy tym utraty wiarygodności. Po koncertach promujących poprzednie nagrania nastał czas na nową twarz CHEAP TOBACCO.

Reżyseria: CHEAP TOBACCO / Motion Pikczer
Pomysł: CHEAP TOBACCO
Realizacja / Zdjęcia / Montaż: Motion Pikczer
Teledysk zrealizowany dzięki wsparciu: Miasto Chorzów / Gruba Bluesa / Sztygarka

see more content About A To Z Tobacco Are from Wikipedia

You Please search information about A To Z Tobacco từ Page Wikipedia.

Questions about A To Z Tobacco

If you have any wonder about A To Z Tobacco Please let us know, all your wonder or suggestions will help us improve in the following articles!

The article CHEAP TOBACCO – Nieidealni (official video) was compiled by me and my team from many sources. If you find the article A To Z Tobacco helpful to you, please support the team Like or Share!

Picture On A To Z Tobacco

A To Z Tobacco - CHEAP TOBACCO - Nieidealni   (official video)

Photo illustration Give A To Z Tobacco

Check out more videos about A To Z Tobacco Here: Keyword reference source A To Z Tobacco at youtube

Video statistics A To Z Tobacco

Video “CHEAP TOBACCO – Nieidealni (official video)” had 41486 amount views, Have liked 479, given 5.00/5 star.

Channels Agencja Muzyczna Polskiego Radia spent a lot of time and effort on perfecting clip with duration 00:03:33, you please share this clip to {rate | thanks | support the author.

Keyword for this video: #CHEAP #TOBACCO #Nieidealni #official #video, polskie,radio,polska,muzyka,piosenki,najnowsze,najlepsze,przeboje,hity,teledyski,muza,po polsku,music,polski,przebój,hit,agencja muzyczna,płyta,płyty polskiego radia,rock,polskie radio,ampr,agencja muzyczna polskiego radia,polskie radio muzyka, A To Z Tobacco, A To Z Tobacco, A To Z Tobacco, A To Z Tobacco
Source: A To Z Tobacco at Google

Related Posts

19 bình luận cho “A To Z Tobacco – NEW”

  1. Taka Historia: Stare Żukowice – Stadnina Koni. Po naprawdę ciężkim dniu pracy siadam za stołem wraz z kolegą, obok również zmęczeni siedzicie WY. Jedno piwo, lampa winka i zaczyna się magia. Gitara, śmiech i śpiew. To było naprawdę niesamowite.Gdzieś przewija się nazwa waszej kapeli, ale szybko ulatuje w natłoku codziennych spraw. I tak mija czas. Aż tu nagle w mojej kochanej TRÓJCE trafiam na WAS znowu. Dziękuję za muzykę i tą na żywo wtedy w podtarnowskiej dziczy i tę dzisiaj w radio. Teledysk obejrzałem z zapartym tchem. KLASA. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai.